Adam Durjasz

Od 2018 roku działa w Strefie Wolnosłowej, gdzie brał udział między innymi w Akademii Sąsiedztwa (obecnie Instytut Otwarty). Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, a aktualnie studiuje na Wydziale Artes Liberales (Uniwersytet Warszawski). Jest dumnym członkiem Sound in Space Orchestra. W naszych działaniach dał się już poznać jako scenograf, dramaturg i fotograf.

Joanna Kosiorek

Przygodę z performansem i teatrem zaczęła w 2018 roku. Uczestniczyła w działaniach Komuna/Warszawa, brała udział w spektaklu „68 obcych osób” w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz „Barykada“ w Nowym Teatrze czy projekcie „Azyl“ Strefy Wolnosłowej w 2019 roku. Od 15 lat trenuje taniec, który często wykorzystuje w swoich działaniach. W naszych działaniach dała się już poznać jako tancerka i aktorka.

Agnieszka Nasierowska

Absolwentka reżyserii na Akademii Sztuk Teatralnych i kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie teatralne zdobyła uczestnicząc w działaniach Komuny Otwock, Festiwalu Warszawa Centralna czy „Azyl Fryderyk” grupy Poste Restante. Pracowała w dziale promocji warszawskiego Teatru Dramatycznego oraz asystowała Lilah Dekel-Avneri przy spektaklu „Muranooo”, Aleksandrze Koniecznej przy „I nie było już nikogo” oraz Remigiuszowi Brzykowi przy „Królestwie” i „Siódemce”. Była również asystentką produkcji przy spektaklu „Nietoperz” w reżyserii Kornéla Mundruczó. Reżyserka spektakli „Inne gatunki” (2016), „Koniec” (2017) oraz „Ostatni seans Poli N.” (2018).

Michał Salwiński

Studiował reżyserię teatralną na Akademii Sztuk Teatralnych. Wyreżyserował spektakl „Minimum" w Teatrze Powszechnym (2015). Asystował Annie Karasińskiej przy spektaklach „Wszystko Zmyślone (2017), „2118" (2018) oraz performował w jej „Sali otwartej” prezentowanej w Galerii Zachęta. Uczestnik warsztatów Nowego Teatru „Summer Camp” pod opieką Wojtka Ziemilskiego i Sodji Lokter oraz „Sąsiedztwo. Granice bliskości” w ramach Strefy Wolnosłowej. Marzy o podróżach, a obecnie pracuje nad scenariuszem spektaklu-instalacji opartej na osobistym doświadczeniu.

Ada Tymińska

Studentka sztuk społecznych w Instytucie Kultury Polskiej oraz absolwentka Wydziału Prawa i Administracji. Zaangażowana w działalność Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz Chlebem i Solą. Uczestniczyła w projekcie „Sąsiedztwo. Granice bliskości” Strefy Wolnosłowej, w ramach którego pracowała z dziećmi mieszkającymi w Ośrodku dla Cudzoziemców. Współkoordynuje cykl warsztatów krawieckich „Nitka Prosta”. Zajmuje się działalnością naukową w dziedzinie kulturoznawstwa oraz pracuje w organizacji pozarządowej, gdzie wspiera osoby dotknięte przemocą domową.

Dorian Widawski

Producent kreatywny Odsłuchu społecznego, podkastów o tematyce politycznej i społecznej. Scenograf spektakli teatru Tartlib (2019), współorganizator działań społecznościowych „Blok Furii” na warszawskiej Pradze (2017 i 2018), autor instalacji „przestrzeń miejska” w Stole Powszechnym (2018) oraz reżyser prezentowanego we Wrocławiu spektaklu „symmachia” (2017). Uczestnik „Szkoły patrzenia” działającej przy Instytucie Fotografii Fort, „Studium Kultury Społecznej” prowadzonego przez Krytykę Polityczną oraz absolwent dramaturgii Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych. Od 2017 roku studiuje socjologię stosowaną oraz kulturoznawstwo.